O szkole

Szkoła Językowa KONTAKT powstała w 2004 roku w Ślesinie. Prowadzimy kursy języka angielskiego dla dzieci od 3 roku życia, dla młodzieży, dorosłych oraz dla firm i instytucji. Przygotowujemy nie tylko do swobodnego posługiwania się językiem obcym, ale również do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego oraz FCE. Proponujemy także tematycznie opracowane kursy dla firm oraz słuchaczy indywidualnych.

Zajęcia prowadzone są metodą bezpośrednią (Callan Method) oraz w sposób tradycyjny z uwzględnieniem zakresu wymagań egzaminacyjnych.

Szkoła dysponuje Biblioteczką Anglisty – uczestnicy kursów mają możliwość wypożyczania książek w oryginalnej oraz uproszczonej wersji językowej.

Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych i wieczornych (po uprzednim ustaleniu ze słuchaczami) w Gimnazjum przy ul. Młodzieżowej 1 oraz przy ul. Kościelnej 70 w Ślesinie.